Iзборник

Головна сторінка


КІМНАТА ОБГОВОРЕНЬ : Допоміжний форум


ПравилаГоловний форумДопоміжний форумМоніторинґ


звідки взялось 140 млн. "русскіх"?
Автор: Astra     Дата: 9 січ. 2010 р. 7:00

Підкажіть будь-ласка, чи існує сучасна мапа розселення усіх словя"н (східних, західних, південних) часів розпаду Київської Русі з "розбивкою" по племенах? Якщо так, то де її можна знайти?

Це мені потрібно, щоб спробувати розібратись в слідуючому:

Чи не безглуздо припускати, що Московське князівство (нехай разом з республіками Новгорода та Пскова та Великим князівством Тверським) породило стільки слов'ян, СКІЛЬКИ ЇХ ВЗАГАЛІ Є В СВІТІ, виключаючи росіян? Адже без російських всього в світі сьогодні близько 160 млн. слов'ян, що приблизно дорівнює кількості «східних слов'ян» Росії. Звідки ж в Росії взялося раптом стільки «східних слов'ян» і «руських»? Кажуть, що чисто демографічно вказані вище «історично російські області РФ» стільки народу породити не могли.

Але й це не все. Самі землі Суздаля і Новгорода - зовсім не слов'янські, а фінно-угорські...


Припускається, що РФ могли народити світу до сьогоднішнього дня не більш як 30 МІЛЬЙОНІВ РУССКІХ. Це неважко побачити, порівнявши площі та щільність населення в «давньоруських територіях» РФ - і в Білорусі з Україною.

Запитання: Звідки ж узялися ЩЕ 110 МІЛЬЙОНІВ «російських і східних слов'ян»?Виправлено 2 раз(и). Останні правки 19.01.2010 1:07.
Даруйте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.


ПравилаГоловний форумДопоміжний форумМоніторинґСкрипт форуму phorum.org