Iзборник

Головна сторінка


КІМНАТА ОБГОВОРЕНЬ : Допоміжний форум


ПравилаГоловний форумДопоміжний форумМоніторинґ


ОУкраїна - Ойкумена
Автор: ВолодимирКС     Дата: 20 лист. 2008 р. 11:23

В літописі згадується назва Русі як ОУкраїни, на мою думку теперішня назва Україна виникла від слова ОУкраїна (відома грецька ойкумена) - освоєна людством частина світу. В значені як освоєна русью, русинами частина землі, або як земля руська, в загальному РУСЬ.


оукъ
Автор: Administrator     Дата: 20 лист. 2008 р. 12:02

Ви знайомі з кириличним алфавітом? Перш ніж пропонувати теорії планетарного масштабу, не завадило б ознайомитись з двадцять першою буквою.


Re: ОУкраїна - Ойкумена
Автор: ВолодимирКС     Дата: 20 лист. 2008 р. 13:24

Мене дивує ваша зверхність. Людина яка висуває якусь теорію, мабуть має хоч приблизні поняття. слово Оыукрайна http://rebrik.gallery.ru/watch?ph=c13-ep9n може читатись із старословянської і Оукрайна і Ойукрайна http://slawianie.narod.ru/str/jazyk/stslfonetika.html, через те і виникла така гіпотеза. І поважний Адміністраторе поясніть, чому цю тему Ви перенесли до політичного форуму, хоча я (автор) її вважаю науковою.


Re: ОУкраїна - Ойкумена
Автор: Administrator     Дата: 21 лист. 2008 р. 7:02

Тема перенесена на допоміжну частину, хоча цілком заслуговує на негайне видалення. (Доля гілки ще не вирішена остаточно. Якщо вона стане надалі повчальним прикладом невігластва, то залишиться.)

Двадцять перша буква кирилиці — це одна буква, яка передається на письмі ліґатурою оу, а означає звук [u]. Шукати в написанні щось більше, ніж один звук, так само безглуздо, як намагатися розпізнати прихований смисл в ліґатурах ъı, ю. Подивіться уважніше своє друге посилання.

Навіщо одразу братися за Україну? Чому б спершу не розбирати, наприклад, боукьı «буква» [невже, бойки?] і зробити не менш планетарні висновки?


Автор: Микола     Дата: 16 бер. 2010 р. 15:30

Виправлено 2 раз(и). Останні правки 06.04.2010 17:46.
Даруйте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.


ПравилаГоловний форумДопоміжний форумМоніторинґСкрипт форуму phorum.org