Iзборник

Головна сторінка


КІМНАТА ОБГОВОРЕНЬ : Допоміжний форум


ПравилаГоловний форумДопоміжний форумМоніторинґ


Провокаційні статті Валерія Бебика
Автор: janna     Дата: 28 квіт. 2009 р. 23:25

Друкований орган Верховної Ради «Голос України» опублікував статтю, в якій стверджується, що Будда родом із території Сумської або Чернігівської областей, повідомляють інформагентства. Її автор — доктор політичних наук, професор, проректор університету «Україна», глава правління Всеукраїнської асоціації політичних наук Валерій Бебик раніше записав у лави українців Христа, Нефертіті та Аристотеля.

В останній статті він критикує загальноприйняте положення про те, що «будда» — слово санскритського походження, що означає «просвітлений». Він думає, що ім’я духовного лідера пов’язано з його походженням зі скіфського племені будинів, що мешкало «на території Древньої України». На доказ наводить назви населених пунктів на Чернігівщині та Сумщині — Буда, Середина-Буда тощо. Хотілося б дізнатися думку учасників форума.


Re: Провокаційні статті Валерія Бебика
Автор: crazynuts     Дата: 29 квіт. 2009 р. 19:58

А я думаю, що за "Бєбіка" мають наувазі численні дописувачі українських форумів з Росії :))) Питається, звідки така обізнаність у пересічних російських громадян? Все пояснюється дуже просто, якщо прочитати статтю "Желєзногорськ. Гніздо хакерів в погонах ФСБ" http://novasich.org.ua/index.php?go=News2&in=view&id=1399

...«Желєзногорськ.Військова частина 35533. ФАПСІ.Три позначки - Железногорськ -1,2 і ПРИМ. Останній - гігантське підземне місто у скальних породах на 300-метровій глибині. Центр інформаційно-технічної підтримки...
...28000 надпотужних серверів! Хакерське царство. Ймовірно, краще у світі гніздо з перехоплення інформації, комп´ютерних атак, розшифровки і програмування.
Завдання центру – моніторинг Інтернету, цифрового зв´язку, телекомунікацій у всіх цікавих Росії країнах. Хлопці проникають до надсекретних баз даних, тихо знімають інформацію звідусіль. Дезінформують. Організують збої....
...Саме звідти координується і проводиться ідеологічна робота на основних українських, прибалтійських та інших форумах, сайтах… Запускаються провокації. Ідуть цілі інформаційні кампанії з приниження корінних націй і вивищення росіян....

"Пан Бєбік" виставляє дурнями українців, а стаття в друкованому органі Верховної Ради додає ваги його дурницям, чим зразу ж користаються агенти закордонної спецслужби! Зрозуміло, що стаття є одним з пунктів плану в спецоперації проти України: "пан Бєбік" "подає", а агенти ФСБ "приймають". Це така "гра"... Нажаль у цій грі бере участь навіть газета, яка б мала ретельніше підбирати матеріали, тому, думаю, потребує окремого розслідування СБУ того, як ця "поробка" "пана Бєбіка" потрапила на шпальти цього видання.

ЗІ Насправді я не науковець. Може фахівці мають з цього приводу іншу думку.




Виправлено 2 раз(и). Останні правки 07.05.2009 19:00.


Re: Провокаційні статті Валерія Бебика
Автор: crazynuts     Дата: 22 трав. 2009 р. 15:11

"Відповідь" на дурню "бєбіка" довго не забарилась: це стаття на проросійському сайті http://www.from-ua.com/voice/9df260accbc3a.html з красномовною назвою "Украина – родина мамонтов! А украинцы – их потомки?". "бєбік" добре попрацював і може трошки відпочити: "у ребят всьо йдьоть по плану". Судячи з підборки статей цей сайт є, читої води, проектом ФСБ.




Даруйте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.


ПравилаГоловний форумДопоміжний форумМоніторинґ



Скрипт форуму phorum.org