Iзборник

Головна сторінка


КІМНАТА ОБГОВОРЕНЬ : Головний форум


ПравилаГоловний форумДопоміжний форумМоніторинґ


help!!!
Автор: marusia     Дата: 10 жовт. 2006 р. 22:29

Привіт. Я тут новенька і мені дуже потрібна ваша допомога. Сподіваюсь, усі знають, що таке "Велесова книга". Ви не підкажете, хто такі яки? Бо у моєму перекладі такого слова взагалі нема, а нормальний знайти не можу


Підробка
Автор: Максим     Дата: 11 жовт. 2006 р. 13:32

В оцінці достовірності так званої «Велесової книги» вчені одностайні — це нещодавня підробка, дуже невправна містифікація ласої до сенсацій напівосвіченої публіки. До того ж, що виглядає особливо дивно з погляду її надзвичайної популярності в українських фольк-історічних колах, текст просякнутий російською великодержавною ідеологією з кола її «винахідників».

Отже, звертатись до вивчення лексики або фактичного матеріалу цієї підробки під старовину є марним витрачанням часу.


Re: Підробка
Автор: marusia     Дата: 13 жовт. 2006 р. 21:55

Це твоя власна думка. Я не сперечаюся. Просто в мене хвора на голову викладачка. Можливо ти щось знаєш про "яків"?


Re: help!!!
Автор: Максим     Дата: 13 жовт. 2006 р. 22:51

Роздрукуйте своїй викладачці статті, що знаходяться за адресами

http://www.russiancity.ru/books/b48.htm
http://www.russiancity.ru/books/b32.htm



Re: help!!!
Автор: marusia     Дата: 15 жовт. 2006 р. 18:10

Дякую!


Re: help!!!
Автор: marusia     Дата: 30 жовт. 2006 р. 0:17

привіт!
не підкажете, чим відрізняєються літописне сказання, літописне оповідання та літописна повість? жодна літ. енциклопедія не дає тлумачення цим поняттям.
одразу ж дякую!


Re: help!!!
Автор: marusia     Дата: 12 лют. 2007 р. 22:01

вітаю!
дуже потрібна допомога!
чи чув хтось про книжку Г. Сковороди "Поетика". Після довгих пошуків інфо пр онеї, в мене склалося враження, що її взагалі Сковорода не писав. Хтось може підказати , де мені знайти хоч якийсь матеріал про неї?


Сковорода
Автор: Максим     Дата: 12 лют. 2007 р. 22:43



Re: help!!!
Автор: Wahrscheinlich     Дата: 28 жовт. 2007 р. 14:52

Відомо, що під час викладання в Переяславській семінарії Сковорода написав курс поетики, проте праця не публкувалася і не збереглася. Достовірні свідчення по підручник містяться в біографії " Жизнь Г. Сковороди" учня і друга філософа М. Ковалинського


Re: help!!!
Автор: Roman     Дата: 1 лип. 2009 р. 13:04

Підскажіть де знайти cписок вояків 14 дивізії СС "Галичина"

Prompt where to find the list of warriors of a 14 division of SS "Galichina"

Vorsage wo zu finden Aufstellung soldaten der 14th SS division "Galicia"


Re: help!!!
Автор: Максим     Дата: 2 лип. 2009 р. 6:12

Зверніться до спеціалізованих сайтів. Наприклад, Українська дивізія «Галичина».


Re: help!!!
Автор: Roman     Дата: 2 лип. 2009 р. 15:16

пробував нема


Re: help!!!
Автор: Yarina     Дата: 13 вер. 2009 р. 23:01

Все це - форми літописної оповіді. Літописне сказання має фольклорне походження, це оповідь історичних фактів в літературній переробці літописця, коли про подію не було достовірної інформації (заснування Києва, Смерть Олега). Літописне оповідання - документальне пряме відображення реальної дійсності(про Печерські гори, про Печерський монастир). Літописна повість (термін умовний) присвячується розповіді про смерть князя, своєрідний некролог, щоб показати агіографічний образ ідеального князя (вбивство Бориса і Гліба, смерть Ярослава). Є ще порічний запис - максимально лаконічний запис про подію: рік і назва події


Re: help!!!
Автор: катерина68     Дата: 24 жовт. 2009 р. 18:57

Скачала з сайту другий том етимологічного словника Рудницького rydnycky_slovnyk_tom2, але отримала тільки 12 сторінок словника (до слова двери). Інші сторінки пусті. Як прочитати решту? Чи можливо десь скачати словник повністю? Допоможіть!


Re: help!!!
Автор: Administrator     Дата: 24 жовт. 2009 р. 21:35

Спробуйте скачати з іншого комп’ютера чи з’єднання. Або з іншого дзеркала:
http://litopys.org.ua/ чи http://izbornyk.org.ua/. Це проблема знаходиться не на сайті.




Даруйте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.


ПравилаГоловний форумДопоміжний форумМоніторинґ



Скрипт форуму phorum.org