Iзборник

Головна сторінка


КІМНАТА ОБГОВОРЕНЬ : Головний форум


ПравилаГоловний форумДопоміжний форумМоніторинґ


Робота над помилками. Нова функція
Автор: Максим     Дата: 21 вер. 2006 р. 7:37

На сайті з’явилась нова функція. Тепер, якщо помітили друкарську помилку, про це можна негайно повідомити редактора. Для цього в тексті потрібно всього лише виділити помилкове місце мишкою, а потім натиснути разом Ctrl+Enter. Після цього відкриється віконце підтвердження про надіслане повідомлення.


Пояснення
Автор: Максим     Дата: 26 жовт. 2006 р. 22:47

Любі друзі, текст Грушевського в електронному варіанті саме такий, надрукований желехівкою, старим західноукраїнським правописом, з часткою ся окремо та буквої ї на потрібних місцях. Прохання правити помилки, а не старі правописні норми.


Re: Пояснення
Автор: MAG     Дата: 14 лист. 2012 р. 23:22

"Прохання правити помилки, а не старі правописні норми"

Сьогодні увечері понадсилав купку зауважень до 7-го тому, вичитуватиму ще 8-10 томи. Максиме, оскільки не впевнений у своїй здатності відрізнити помилку від старої правописної норми :-) а зворотнього зв"язку Ctrl+Enter не надає - пишіть може сюди зауваження у разі якщо я недоречні виправлення надсилаю?

П.С. Такі помилки як невідповідний решті шрифт, пропущені лапки, крапки варто надсилати? Номер примітки після якого у тексті одразу йде дужка - це так і повинно бути?


Re: Пояснення
Автор: Максим     Дата: 15 лист. 2012 р. 7:06

Спасибі, виправлення з’являться за тиждень-другий після наступного оновлення. Звісно, «Вова не спиняєть ся» це помилка набору. :-)

Дуже вдячний за допомогу, не вагайтесь надсилати все, що побачите незвичного.
Даруйте, лише зареєстровані учасники можуть залишати повідомлення.


ПравилаГоловний форумДопоміжний форумМоніторинґСкрипт форуму phorum.org