Головна сторінка


    ПРАВИЛА «КІМНАТИ ОБГОВОРЕНЬ»1. Кімната обговорень на сторінці «Ізборник» призначена для висвітлення питань історії домодерної України.


2. Кімната обговорень складається з двох частин — головного та додаткового форумів. На додатковий форум направляються теми політичного забарвлення, пов’язані з питаннями генезису сучасних націй. Основним призначенням додаткового форуму є деполітизація та підвищення загального рівня головної частини.


3. Робоча мова форумів — українська. Можливість використання інших мов визначається модератором для кожного випадку окремо.


4. На форуми розповсюджуються звичайні правила мережевого етикету. Неприпустимим є хамство, особисті образи, лайка, перекручення мови, вживання образливих прізвиськ, особливо етнічних, перекручення імен учасників, використання чужих псевдонімів тощо. Категорично забороняється самовольне перебирання учасником функцій модератора або обговорення принципів модерації.


5. Брати участь у форумах можуть лише зареєстровані учасники. Забороняється зміна імені учасника без поважних причин.


6. Не вітається використання форумів для приватних розмов. Заборонена комерційна реклама, заклики релігійного чи партійного змісту та повідомлення, що не мають відношення до тематики гілки. Це правило розповсюджується і на (не)зумисне відволікання розмови від обговорюваної теми, а також на повідомлення, що не відповідають заявленій назві.


7. Текст повідомлення не повинен перевищувати 250 слів, назва теми 80 знаків. Не вітається надмірне цитування. Не рекомендуеться писати повідомлення великими буквами, а також буквами в різному реґістрі, ставити невиправдано велику кількість розділових знаків, смайликів тощо.


8. У разі порушення цих правил, модератор залишає за собою право обмежити участь порушника у форумах. Можуть застосовуватися наступні міри: перенесення гілки до додаткового форуму, попередження, знищення або примусове редаґування повідомлення, заборона доступу учаснику до роботи форуму, до знищення реєстрації включно.


9. Відповідальність за інформацію наведену у повідомленні цілком несуть учасники форумів.


litopys.kiev.ua
Перейти до Кімнати обговорень